Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

مجموعه کار هایی که موسسه پیوند مهرافزا به عنوان خدمات تشریفات عروسی انجام می دهد، چیزی بیش از حد انتظار است.

تشریفات پیوند مهرافزا

موسسه تشریفات عروسی و خدمات مجالس پیوند مهرافزا، متشکل از افرادی مجرب و دوره دیده از طراحان، ایده پردازان و اجرا کنندگان مراسم است که با داشتن رزومه ای حرفه ای و سابقه ای درخشان، مسلط به برگزاری مراسم های با شکوه می باشد.

خدمات تشریفات عروسی

همانطور که پیش تر گفته شد، خدمات تشریفات عروسی مهرافزا دامنه بسیار گسترده ای نیز دارد؛ به طوری که می توانید از صفر تا صد کارهایتان را به این مجموعه بسپارید و با خیالی آسوده و بدون استرس د مراسم خود حاضر شوید.

برنامه ریزی و ایده پردازی

مدیریت این مجموعه با سال ها تجربه در این زمینه، دارای ایده های قوی و برنامه های ویژه برای روز عروسی می باشد که با این ایده ها عروس و داماد را از انتخاب خود مطمئن می سازد. این ایده ها شامل تم های متفاوت و جذابی است که مراسم شما را متمایز می کند. همچنین برنامه ریزی دقیق شامل زمانبدی تمام نکات اجرایی طول روز مراسم می باشد. همانطور که می دانید برنامه ریزی بی شک مهم ترین نکته در شکل گرفتن مراسمی بیاد ماندنی و با شکوه می باشد.

خدمات تشریفات عروسی

خدمات تشریفات عروسی

ارتباط خدمات و بودجه

یکی از نکات مهم و قابل توجه این مجموعه، هم خوانی خدمات و بودجه می باشد. خدمات تشریفات عروسی پیوند مهرافزا با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت به زوج های عزیز ارائه می شود.

باغ تالار

این مجموعه تشریفاتی لوکس، طرف قرارداد با بیش از ۱۲۰ باغ تالار در تهران و حومه می باشد که انتخاب را برای زوج های عزیز آسان تر می کند.

انتخاب منو و پکیج

مدیریت این مجموعه با توجه به میزان بودجه و تعداد مهمانان شما، راهنمایی های سازنده و ایده های خلاقانه ای را در اختیار تان قار می دهد تا منوی انتخابی شما متناسب با سلایق خود و خانواده تان باشد. وجود پکیج های متعدد این مجموعه باعث شده است که تمام خانواده ها با هر بودجه ای که در دست دارند، بتوانند به راحتی این مجموعه را انتخاب کنند.

امکانات مهرافزا

علاوه بر خدمات تشریفات عروسی لوکس، موسسه مهرافزا دارای امکانات بی نظیر در سطح تهران می باشد. از جمله:

  • گروه موزیک حرفه ای، سیستم صوتی عالی و موسیقی زنده سنتی
  • سفره عقد لاکچری و قابلیت تغییر در آن
  • عکاس و فیلمبردار اختصاصی
  • مشاوره قبل و بعد از عقد و عروسی
  • کوپن ۵۰ درصدی تخفیف برای باغ تالار
  • انجام کار های حقوقی عروس و داماد (مادام العمر) در موسسه نوآوران عدالت آریایی
  • کیک عروسی
  • مشاوه آرایشگاه عروس و داماد
  • مشاوره لباس عروس و داماد
  • دریافت کارت vip و عضو باشگاه مشتریان

درباره ما

علاوه بر ارائه خدمات تشریفات عروسی و مجالس، این مجموعه دارای ۳ شعبه دفتر عقد شیک در مناطق مختلف تهران می باشد که با انجام مراسم عقد در این دفاتر، کارت vip و کوپن تخفیف را دریافت خواهید کرد.

منبع: ویکی پدیا

خدمات تشریفات عروسی

به این مطالب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است