Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102

خرید جهیزیه یکی از رسوم قدیمی ما ایرانیان است و امروزه با ماده و تبصره های جدیدی که خودمان به آن اضافه کردیم کمی این کار را مشکل کرده ایم.

جهیزیه عروس

خرید جهیزیه برای عروس طبق سنت و رسوم ایرانیان وسایل ابتدایی زندگی برای کمک شروع زندگی این دو زوج جوان است که در این مقاله به چند و چون آن خواهیم پرداخت.

خرید جهیزیه عروس

امروزه به دلیل وجود مشکلات اقتصادی کشور و از طرفی سخت گیری خانواده ها، بسیاری از زوج های جوان قادر به تهیه جهیزیه نبوده و امکان ازدواج برایشان فراهم نیست.

برای خرید جهیزیه عروس ارزان قیمت باید اول بر روی موارد ضروی تمرکز کرد و سپس به سراغ خرده ریز ها رفت که میتوانید به این صورت دسته بندی کنید.

وسایل برقی

در این دسته بندی مواردی مانند زودپز، پلوپز، ساندویچ ساز، لباس شویی و غیره را شامل میشود که برای سبک شدن این لیست معمولا سیستم صوتی و تصویری و یک تا دو قلم از اجناس برقی به دوش آقا داماد گذاشته می شود تا بار زیادی بر دوش خانواده ها نباشد.

برای جلوگیری از هزینه هی بالا می تواند از اقلامی نظیر هواپز، زنده پز و امسال آن صرف نظر کنید.

وسایل آشپزخانه

در لیست جهیزیه ارزان قیمت برند های مشهور جایی ندارند ولی در عوض شما می توانید از کالاهای ارزاان قیمت و با کیفیت بالای داخلی و یا خارجی استفاده کنید.

در این لیست میتوان به سرویس غذاخوری، کتری و قوری، قابلمه و غیره اشاره کرد که نهایتا تا سقف ۵ میلیون تومان میتوان آنها را تهیه نمود.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

سرویس چوب

در این قسمت به صورت اختیاری بوده و شامل مواردی مانند تخت خواب، میز توالت، مبلمان و سایر موارد میباشد که شما بدون سرویس چوب میتوانید با حدود ۱۰ میلیون تومان جهیزیه مورد نظر خود را تهیه کنید.

سایر موارد جهیزیه عروس

شما میتوانید یا در دید و بازدید های بعد از عروسی از طریق کادو هایی که به شما داده می شود این موارد را تهیه نمایید و یا بعد از عروسی تا زمان بچه دار شدنتان زمان مناسب برای تهیه این اقلام دارید تا بتوانید به تمامی موارد موردنیاز و دلخواهتان برسید.

جهیزیه عروس پیوند مهرافزا

برای راحتی و آسایش شما، ما مراکزی را برای شما معرفی می‌کنیم که تمامی اقلام موردنیاز خودتان را با توجه به سقف هزینه تعیین‌شده توسط خودتان را به‌صورت نقد و اقساطی به‌صورت کوتاه‌مدت یا بلندمدت تهیه کنید.

Call Now Buttonتماس با ما