Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جهیزیه عروس | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

تهیه جهیزیه عروس با قیمت مناسب

اگر مبلغ زیادی برای خرید جهیزیه ندارید و استرس زیادی را برای این کارید نگران نباشید ما این جا شما را در خرید جهیزیه کمک می کنیم.

یادداشت کنید

برای اینکه بتوانید یک جهیزیه خوب و جم و جور تهیه کنید

اول باید یک دفتر چه یادداشت برای وسایل مورد نیاز جهیزیه و خرید های جهیزیه تهیه کنید و لیستی ازآن چه که نیاز ضرروری به آن دارید در آن یادداشت کنید

خرید هایی که انجام می دهید را در ان بنویسد تا دچار مشکل نشویدشما در خرید باید بسیار حسابگرانه عمل کنید.

وسایل آشپزخانه

برای خرید وسایل برقی ریز آشپزخانه شما مبلغی را در نظر بگیرید و وسایل بسیار ضرروری  وسایلی مانند آبمیوه گیری، زودپز، پلوپز، مایکروفر، مخلوط کن، چای ساز ، ساندویچ ساز ، رنده برقی ، توستر نان و خرد کن. تمام این وسایل را می توانید خریداری کنید یخچال، ماشین لباسشویی و گاز وسایل بزرگ آشپزخانه هستند و برندهای با کیفیت این سه وسیله را می توانید با با کمی جستجو در بازار ها و سایت های اینترتی با هزینه کمتر از جاهای دیگر خریداری کرد.

شما باید در نظر بگیرید چون بودجه زیادی ندارید باید فقط ضروری ها را خریداری کنید و دور  وسایلی که زیاد با آن سر و کار ندارید خط بکشید.

پذیرایی

پذیرایی را شاید بتوانیم پر خرج ترین قسمت خانه به حساب بیاوریم. در پذیرایی به سرویس مبلمان راحتی ، نهارخوری چهار نفر ، بوفه  ، میز تلویزیون و میز تلفن ، جا کفشی، فرش و پا دری ، پرده ها، جاروشارژی ، کنسول یک در و آینه جارو برقی،تابلو، ساعت، رومیزی، گلدان، گل، شمع، جای کنترلی، روفرشی، شمعدان، قاب عکس، جا کلیدی، شکلات خوری نیاز است

همان طور که مشاهده می کنید هزینه همه اینها بسیار زیاد می شود شما می توانید از طریق اینترنت مکان هایی را بیابید که گاهی اوقات حراج های بسیار بالایی می زنند در این صورت هزینه های شما کمتر از نصف می شود .

اتاق خواب

برای اتاق خواب یک سرویس خواب جمع و جور در نظر بگیرید که قیمت آن در بازار از یک میلیون و دویست هزار تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است.

برای خرید تشک و سرویس خواب هم ۵۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید و مابقی را به خرید اتو، میز اتو و یک گلدان کوچک در اتاق خواب تان اختصاص بدهید .
اگر فکر می‌کنید چیزهای دیگری هم لازم دارید، نگران نباشید زمانی که اقوام و دوستان برای دید و بازدید شما می‌ آیند قطعا از خودتان برای هدیه ‌ای که می‌ خواهند برای‌تان بیاورند سوال می کنند.

شما هم بی تعارف آن چیزی که نیاز دارید را برایشان مشخص کنید تا نه شما وسیله ای بگیرید که در خانه استفاده نمی شود و نه آنها پول شان را صرف خرید چیزی کنند که شما دوستش ندارید.

حتی اگر برای گفتن اینکه چه چیزی نیاز دارید با مشکل روبرو هستید ، از مادرتان بخواهید به اقوام مشاوره ای که شما می خواهید را بدهند و از یکی از دوستان نزدیک هم بخواهید که دوستان دیگر را توجیح کنند.

حتی می توانید چند تکه از جهیزیه خود رو به عهده داماد بگذارید در بعصی از خانواده ها یکی از مرسوم ترین رسم هایشان است.

جهیزیه عروس | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

Call Now Buttonتماس با ما