Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
همسر | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

تفاوت در ابراز محبت کلامی در زنان و مردان!

زنان، بیشتر دوست دارند یا کلمات محبت‌آمیز و عاشقانه بشنوند یا کلماتی که زیبایی و محبوبیت آنان را نزد همسرشان نشان دهد.

اما در آقایان این گونه «قربون صدقه رفتن‌ها» تاثیر چندانی ندارد. بلکه مایل هستند کلماتی را که اقتدار و غرور مردانه‌شان را تحریک می‌کند، بشنوند.

برای مثال در خانم‌ها: «عزیزم»، «گلم»، «خانومم»، «خوشگلم»، «همسر زیبای من» و…

در آقایان: «تو باعث افتخار منی»، «زندگی با تو برای من آرام بخش است»، «از تلاش تو برای رفاه خودم و بچه‌ها ممنونم» و…

به جای اینکه به همسرتان «خانم» بگویید، با دادن میم مالکیت او را «خانومم» صدا بزنید. خانم‌ها عاشق این «میم‌‌‌های» مالکیت هستند که از سوی شوهرشان ابراز می‌شود.

مرد بایستی به همسر خود، بخصوص در حضور دیگران احترام بگذارد. این احترام باید توأم با صمیمیت و مهربانی باشد.

زن نیازمند دریافت محبت و احترام از شوهر است به ویژه هنگامی كه در حضور دوستان و آشنایان قرار داشته باشد.

این امر باعث می‌شود كه زن از داشتن شوهر احساس افتخار و سربلندی كند و این احساس، شوق او را به زندگی زناشویی و آمادگی وی را برای گذشت و بردباری در برابر محرومیت‌ها و سختی‌های احتمالی بیشتر می‌كند.

زن دوست ندارد عشق را از همسرش درخواست کند. این کار برای او سخت است. اگر هم درخواست کند و عشق به او بدهید؛ برایش آن تازگی ناب را ندارد!

همسر شما قبلا از محبت‌هاى بى‏‌شائبه پدر و مادر كاملا برخوردار بود. اما از هنگامی كه پیمان زناشویى را امضا نمود از آنها دور شد و با تو پیوند دوستى بست.

بدان امید به خانه‏‌ات قدم نهاده كه تو تنها به‏ اندازه‌ی همه آنان بلكه بیشتر او را دوست‏ بدارى….

انتظار دارد عشق و محبت‏ تو از پدر و مادرش عمیق‌‏تر و پایدارتر باشد. چون به عشق و محبت تو اعتماد داشته تمام هستى و موجودیت‏ خویش را در اختیارت نهاده است.

بزرگترین رمز همسردارى و بهترین كلید حل مشكلات زناشویى‏ اظهار عشق و علاقه است.

اگر می‌خواهى دل همسرت را طورى‏ تسخیر کنی كه مطیع تو باشد، اگر می‌خواهى پیوند زناشویى را استوارسازى، اگر می‌خواهى او را به خانه و زندگى دلگرم نمایى، اگر می‌خواهى او را نسبت‏ به خودت علاقه‏‌مند سازى، اگر می‌خواهى تا آخر عمر نسبت‏ به تو وفادار باشد، بهترین راهش این است كه تا میتوانى نسبت‏ به‏ همسرت اظهار عشق و علاقه كنی و واقعا دوستش بداری…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.