تشریفات عروسی در دبی

اگر فکر برگزاری مراسم عروسی در دبی به ذهنتان رسیده نیاز به تشریفات عروسی قوی دارید.

با ما همراه باشید تا بهترین و برترین مکان ها برای تشریفات عروسی در دبی را باهم ببینیم.

اقامتگاه ها و هتل هایی را که مناسب با برگزاری مراسم عروسی برای شما باشد را در اینجا به اشتراک گذاشته ایم.

۱- اقامتگاه four seasons

در ساحل جمیرا یک مجتمع پنج ستاره لوکس فضای ازاد و…. یکی از انتخاب های شما میتواند باشد. سالن این اقامتگاه پذیرای ۳۶۰ نفر از مهمان های شما باشد.

جایکه هم فضای داخلی و هم فضای خارجی رو به دریا نیز دارد. جالب است بدانید که فرزندان امیران دبی در این هتل مراسم هایشان را میگیرند.

۲- هتل atlantis

این مجموعه برای برپایی تشریفات مراسم عروسی تدارکاتی جدا گانه برای یک جشن سنتی هندی و عربی دیده است.

کشتی هتل اتلانتیس و عبور از اب های نیلگون خلیج فارس، حضور پارک ابی دیدنی هتل که به خودی خود فضای خاص و تکرار نشدی را برای مراسم عروسی شما ایجاد میکند.

۳- هتل royal mirage

این هتل در فاصله ۵ دقیقه ای دبی مارینا و امارات مال در فاصله ۱۵ دقیقه ای قرار دارد. این منطقه ‏برای عاشقان دریا، ساحل، آرامش بسیار محبوب است.

مسئولان این هتل به زبان های روسی، ایتالیایی، فرانسه، عربی، انگلیسی و آلمانی صحبت میشود خود دارای تجهیزات کامل مراسم عروسی حتی سالن ارایشگاه نیز میباشد.

۴- هتل al maha

‏ اگر میخواهید مراسم عروسی خود از ارایش خلیجی گرفته تا سبک سنتی بادیه نشین ها و جای ماشین سوار شتر شوید، هتل ال ماها را انتخاب کنید که تمام خواسته هایتان را براورده میکند.

۵- هتل jw marriot marquis

این هتل در حومه شهر دبی قرار دارد ولی هزینه برگزاری مراسم عروسی اندکی گران میشود.این هتل جز لیست مکان هایی است که امیران دبی در ان رفت و امد و مراسم برگزار میکنند و ظرفیت پذیرایی از هزار نفر را دارد.

جدا از تالار های لوکس درون هتل بعضی ها ترجیح میدهند مراسم را دور استخر برگزار کنند.

۶- هتل fair mont the palm

این هتل لوکس پذیرای مهمان های شما از ۱۵۰ تا ۴۰۰ نفر میباشد. با توجه به هزینه های بالا برای برگزاری مراسم در دبی، میتوانید به طور جدی روی این هتل کوچک ولی با معرفت حساب کنید. او شما را در زیر سایه درختان نخل و در باغ های کوچک خود پناه میدهد.

۷- هتل Jumeirah Beach

این هتل در تمامی فصل ها پذیرای جشن ها و مهمانی های خاص و لاکچری شما خواهد بود. این هتل که در سواحل جمیرا و با چشم انداز برج  العرب است، دارای رستوران ۳۶۰ درجه با سواحل خلیج فارس است.