تشریفات عروسی در ترکیه

ترکیه از جمله کشورهایی است که معمولا مورد توجه زوج های ایرانی جهت گرفته مراسم عروسی  قرار داشته است.

این کشور به دلیل داشتن آب و هوای مدیترانه ای و معتدل و طبیعت زیبا و چشم نواز و همچنین نزدیکی به ایران مقصد خوبی برای عروس و دامادها و برگزاری مراسم عروسی به حساب می اید.

تشریفات عروسی در استانبول

استانبول یکی از شهر های زیبای  ترکیه است که از انجایی که پایتخت کشور ترکیه نیز هست، از امکانات و دسترسی فراوانی نیز بهرمند میباشد.

جزایر پرنس

یکی از مهم ترین جاذبه های برگزاری مراسم عرو.سی در استانبول، جزایر پرنس میباشد.

این جزایر که محل جدا شدن قسمت اروپایی از اسیایی ترکیه میباشد از زیبایی  بسیاری بهره مند است.

جزایر پرنس که از تشکیل ۴ جزیره  به نام های آدا، بوئرگازآدا، حئیبلی آدا و بئیوک آدا میباشد، محل مناسبی برای برگزاری مراسم عروسی نیز است. یکی از ویژگی های جالب این جزیره ممنوع بودن تردد خودرو چه بر ساکنین و چه بر توریست ها می باشد.

رفت و امد در این منطقه توسط درشکه و گاری بوده که میتواند در زیبایی عکس های شما بی تاثیر نباشد.

 

تنگه بسفر

در این مکان عروس و داماد سوار بر کشتی از شهر استانبول دیدن کرده و همانجا عکس های عروسی خود را میگیرند که قطعا عکس هایی خاص میشود.

-البته که وجود قصرهای زیبا و مناطق تاریخی نیز باعث منحصر به فرد شدن عروسی در استانبول میشود. دوستداران تاریخ میتوانند مراسم خود را در یکی از قصر ها بگیرد.

همچنین وجود بازار ها و فروشگاه های برند در استانبول باعث ارام بودن عروس و داماد برای خرید های عروسی میشود.

 تشریفات عروسی در بدروم

امروزه بدروم طرفداران زیادی چه در ستاره های هالیوود و چه در ایرانیان پبدا کرده. این شهر که دارای ۳ اسکله مجلل است، مکان مناسبی برای برگزاری مراسم شما خواهد بود.

 

تشریفات عروسی در آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های ساحلی و زیبای ترکیه است که به دلیل وجود تفریحات آبی متنوع و بخصوص سواحل فوق العاده و زیبا معروف شده است.

شما با در اختیار داشتن لوکیشن های بی نظیر در این شهر ساحلی می توانید شرایطی مدرن را به ارمغان آورید و برگزار کننده بهترین مراسم باشید.