تالار عروسی

انتخاب تالار عروسی در غرب تهران یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های هر زوج جوان به‌حساب می‌آید و به دلیل تعداد زیاد تالارهای عروسی و کیفیت و قیمت‌های متفاوت آن‌ها انتخاب را برای عروس دامادها کمی مشکل کرده است.
اگر شما هم می‌خواهید تالار خوب با شرایط خاصی رو پیدا کنید مقاله زیر رو با دقت بخوانید:

تالار عروسی

برای انتخاب تالار عروسی باید به موارد خاصی توجه کنید تا بهترین مکان رو برای خاص‌ترین شب عمرتان انتخاب کنید.
تالار عروسی یا باغ تالار عروسی نسبت زمان، قیمت‌های خاصی رو اعلام می‌کنند که هرکسی این‌ها رو نمیدونه و باید به تمام این مراکز سر بزنید تا با این قیمت‌ها آشنا بشید ولی برای کوتاه کرده این مسیر شرکت‌هایی به‌عنوان تشریفات مجالس تأسیس‌شده‌اند و به شما برای انتخاب بهترین این مکان کمک می‌کنند؛ برای مثال برخی از باغ تالارها با ورودی میلیونی در فصول پاییز و زمستان ورودی خود را رایگان می‌کنند و یا در زمستان تالارهای عروسی عالی‌ای باقیمت خوب ریشه پیدا کرد.

لباس عروس

انتخاب لباس عروس به دو عامل بسیار مهم بستگی داده؛ اول فصل و دوم قد و اندام عروس خانم است برای مثال اگه شما در فصل زمستان لباس عروس سفید و بدون شنل انتخاب کنید از سرما خواهید لرزید ولی همین ست در تابستان باعث کلافه شدن شما و خراب شدن آرایش شما به دلیل عرق کردن زیاد می‌شود؛ همچنین انتخاب لباس عروس بلند زیبایی خاصی به شما خواهد داد ولی همین ست در زمستان باعث خواهد شد با لباسی کثیف و گلی از مکان فیلمبرداری وارد تالار شوید!!!
عروس خانم‌هایی که قد کوتاهی دارند باید لباس های کشیده و مدل ماهی رو انتخاب کنند تا قد بلندتر دیده بشوند، از طرفی عروس خانم‌هایی که از آقا داماد بلندتر هستند و یا هم قد هستند به این عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌های پف‌دار و پفکی استفاده کنند تا قدشان کوتاه‌تر دیده بشه ولی اگه عروس خانمی قدبلند دارای اضافه وزن باشه نباید از لباس‌های خیلی پف‌دار استفاده کند تا زیادی چاق نشون داده نشود.

فیلمبرداری عروسی

فیلمبرداری و عکاسی عروسی

انتخاب یک گروه حرفه‌ای برای خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی بسیار مفید است ولی به دلیل عدم اعتماد کافی به این‌گونه دفاتر، می‌توانید از گروه‌های تالارها یا طرف قرارداد با تالارها استفاده کنید تا از دریافت عکس و فیلم عروسی خودتان باکیفیتی خوب مطمئن شوید.

ارکستر عروسی

گروه موسیقی یکی از مهم‌تری گزینه‌های هر عروسی هستش و معمولاً به دنبال افراد معروف تو این زمینه یا خواننده‌های خاص میرن ولی برای بهینه کردن هزینه‌ها این برخی از تالار با باغ تالارها تیمی حرفه‌ای در این زمینه دارند که تمامی آهنگ‌های درخواستی شمارا با بهترین کیفیت ارائه می‌کنند.

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر مجلسی است و بسیاری از افراد اهمیت آن را درک نمی‌کنند.
حوزه فعالیت مؤسسات تشریفات عروسی (تمامی بخش‌های عروسی) از گل ماشین گرفته تا مدیریت کامل فضای تالار را شامل می‌شود و بسته به بودجه شما خدمات خود را در قالب ارائه خدمات کامل و یا مشاوره ارائه می‌کنند.
حضور این مؤسسات خیال شمارا از عالی برگزار شدن مجلس راحت می‌کند و این فرصت را می‌دهد تا با خیالی راحت به باقی کارهای خود برسید.

انتخاب تالار

تالار عروسی در غرب تهران و باغ تالارهای عروسی دارای طراحی‌ها و دیزاین های مختلفی هستند و شما می‌توانید نسبت به سلیقه خود دیزاین کنید.
برای مثال اگه شما دیزاین اصلیتون روی مجسمه است، باید از باغ تالار یا تالارهای با سقف‌های بلند و رنگ‌هایی مانند بنفش انتخاب کنید ولی اگه تالار شما دارای سقف کوتاهی باشه می تونید از گل‌آرایی و شمع آرایی با گل‌های روشن استفاده کنید تا فضایی گرم و صمیمی ایجاد کرده باشید.

غذای عروسی

انتخاب غذای عروسی یکی دیگه از انتخاب‌های اساسی به شمار می‌رود و برخی از تالارها، آشپزخانه خود را اجاره می‌دهند تا شما بتونید آشپز خود را بیارید و برخی هم غذاهای خود را از کترینگ ها تهیه می‌کنند .
تالار عروسی و باغ تالار عروسی های محدودی هستند که پکیج هایی با انواع غذاها رو به شما ارائه می‌دهند و بیشتر این تالارها با کترینگ ها طرف قرارداد هستند ولی این موسسه پکیج هایی رو به شما ارائه می‌دهد تا شما بهترین خدمات را با نظارت مستقیم خودتون داشته باشید.

دسترسی تالار عروسی

از‌جمله مواردی که درباره تالار عروسی در غرب تهران و یا باغ تالار عروسی‌ای که انتخاب می‌کنید دسترسی به این مکان است تا میهمانان شما در مسیر گم نشوند و به‌راحتی بتوانند به این مکان برگزاری مجلس عروسی برسند تا بیشتر زمان تالار شما به دلیل گم‌شدن یا در ترافیک ماندن میهمانان شما خالی نماند.
برای راحتی میهمانان شما، این تالارها باید دارای پارکینگ‌های بزرگی باشند تا میهمانان شما تالار را برای جابجایی ماشین ترک نکنند و دیر نرسند.
در زمان پخش کردن کارت عروسی حتماً کروکی تالار عروسی خود را داخل پاکت کارت عروسی قرار دهید تا از سردرگمی میهمانان شما کاسته شود.

آرایش عروس

آرایشگاه

آرایشگاه عروس مهم‌ترین انتخاب برای عروس خانم‌ها به شمار میاد و شما نباید روی گفته های بقیه روی مهمترین روز عمرتون قمار کنید و به نظر ما قبل از عروسی به مرکز مورد نظرتون برید و کارهایی مثل کاشت ناخن یا کارهای جانبی دیگه ای انجام بدید تا بتوانید کاملا کیفیت کار مجموعه مورد نظر خودتون رو زیر نظر بگیرید.

خدمات ویژه

بسیاری از تالارعروسی و باغ تالارعروسی ها خدمات ویژه ای مانند سیستم دود، نورپردازی های حرفه ای، نوافشانی، آبشار آتش و بسیاری از این موارد را به شما عزیزان ارایه میدهند که باعث زیباتر شدن و خاطره انگیز تر کردن این روز می شوند.

در آخر به شما پیشنهاد می‌کنیم دو تالار به صورت همزمان رزرو داشته باشید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی، به جای تماس با اقوام و عقب انداختن زمان عروسی از تالار دوم استفاده کنید و فقط آدرس رو به میهمانان هایتان اطلاع بدید که به نظر ما تغییر آدرس روی کارت عروسی بسیار به‌صرفه تر و راحت تر از حالت اول است.