Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
بزرگترین اشتباهات دوران نامزدی - سفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

بزرگترین اشتباهات دوران نامزدیسفره عقد و دفترعقد و ازدواج در غرب تهران پیوندمهرافزا

دوران نامزدی یکی از اولین‌ قدم‌ها به سمت برنامه ریزی برای یک عروسی به یاد ماندنی است.

می‌توان با جلوگیری از اشتباهات رایجی که زوج‌های جوان دیگر در دوران نامزدی مرتکب می‌شوند، از این دوران لذت ببرید.

شما شاید دوست داشته باشید به روی پشت بام رفته و نامزدی خود را فریاد بزنید،اما یک نفس عمیق بکشید و از آن لحظات اولیه با نامزدتان لذت ببرید.

۱٫ منتشر کردن اخبار

شما شاید دوست داشته باشید به روی پشت بام رفته و نامزدی خود را فریاد بزنید،اما یک نفس عمیق بکشید و از آن لحظات اولیه با نامزدتان لذت ببرید.

هیچ چیزی لذت بخش تر از برنامه ریزی برای عروسی نیست بنابراین دقایقی ( یا حتی چند روزی) مانند یک زوج باشید و به خاطر داشته باشید که چرا اینکار را انجام می دهید.

۲٫ ارسال کردن عکس‌ها در رسانه های عمومی

برخی از زوج‌ها عکس‌های عقد خود را بلافاصله در رسانه‌های عمومی منتشر نمی‌کنند.

چون ترجیح می‌دهند افرادی که برایشان اهمیت دارند را دور هم جمع کرده و یک جشن یا دورهم کوچکی برگزار کنند . به طور حتم بعد از انتشار این خبر به دوستان و نزدیکان، آن‌ها بسیار هیجان زده خواهند شد.

۳٫ منتشر کردن اخبار

شما شاید دوست داشته باشید به روی پشت بام رفته و نامزدی خود را فریاد بزنید،اما یک نفس عمیق بکشید و از آن لحظات اولیه با نامزدتان لذت ببرید. هیچ چیزی لذت بخش تر از برنامه ریزی برای عروسی نیست بنابراین دقایقی ( یا حتی چند روزی) مانند یک زوج باشید و به خاطر داشته باشید که چرا اینکار را انجام می دهید.

۴٫ ارسال کردن عکس‌ها در رسانه های عمومی

برخی از زوج‌ها عکس‌های عقد خود را بلافاصله در رسانه‌های عمومی منتشر نمی‌کنند. چون ترجیح می‌دهند افرادی که برایشان اهمیت دارند را دور هم جمع کرده و یک جشن یا دورهم کوچکی برگزار کنند . به طور حتم بعد از انتشار این خبر به دوستان و نزدیکان، آن‌ها بسیار هیجان زده خواهند شد.