Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
باغ تالار | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

نکات مهم در انتخاب باغ تالار عروسی

 

اگر قصد دارید که برای مراسم عروسی تان باغ تالار را انتخاب کنید اول از همه به تاریخ زمان برگزاری مراسم عروسیتان دقت کنید .زیرا اگر مراسم عروسی شما در فصل زمستان باشد باغ تالار اصلا گزینه مناسبی نیست.

در هنگام انتخاب باغ تالار به عنوان محل برگزاری عروسی باید به فکر تامین برق مورد نیاز مراسم تان باشید . بررسی کنید برق آن منطقه و یا کنتور باغ طوری باشد که جوابگوی برق مورد نیاز برای چراغانی و گروه موسیقی ، تصویر برداری و آشپزی باشد . ضمنا اگر در آن منطقه احتمال قطع شدن برق وجود دارد حتما به فکر اجاره ی موتور برق باشید

با وجود آنکه برای برگزاری مراسم ممکن است باغ تالار و یا تالار را انتخاب کنید ،معیارهای مشترکی نیز وجود دارد که در زمان رزرو تالار عروسی باید به آنها دقت کنید :

۱- موقعیت سالن یا باغ تالار

تالار و یا باغ تالار محل برگزاری مراسم عروسی شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری دارای وضعیتی مناسب باشد .

چرا که مسائلی مانند ترافیک و… باعث کلافه شدن مهمانان شما خواهد شد . از طرفی هم سعی کنید تالار و یا باغ تالار مراسم عروسی خود را در نزدیکی آتلیه عکاسی وآرایشگاه عروس انتخاب کنید.

زیرا اگر این اماکن از یکدیگر دور باشند ، امکان دارد شما هم دیر در جشن خود حاضر شوید .

۲ – ظرفیت سالن و باغ تالار

ظرفیت باغ تالار بسیار مهم است زیرا شما باید با توجه به ظرفیتی که تالار و یا باغ تالار دارد  مهمان دعوت کنید.

مثلا اگر سالنی که انتخاب می کنید بزرگ باشد و تعداد مهمانان شما کم،این باعث می شود مهمانان پراکنده شود و مجلس شما سرد جلوه نماید و یا بلعکس اگر تعداد مهمانانتان زیاد باشد ولی سالن کوچک باعث نارضایتی مهمانان می شود

۳ – چگونگی پذیرایی تالار و کیفیت غذا

از مهم ترین ارکان تالار ، غذایی است که در تالار سرو می شود . اگر سرو غذا با خود تالار باشد حتما باید به مواد اولیه ای که از آن برای طبخ غذاها استفاده می شود ، دقت داشته باشید زیرا کیفیت غذا روی بهتر برگزار شدن مراسمتان تاثیر بسزایی دارد .

کیفیت و تنوع غذای تالار عروسی باید به گونه ای باشد که جای هیچ حرف و حدیثی را برای میهمانان باقی نگذارد .

۴ – میز شام عروس و داماد و تزئینات

تالار ها و یا باغ تالار ها اتاقی مجزا با تزئینی متفاوت و شیک تر از دیگر قسمت ها دارد که مخصوص شام عروس و داماد است.

این گزینه میتواند ایده ی خوبی باشد و اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید می توانید برای بهتر و رمانتیک شدن مجلس عروسیتان این گزینه را به تشریفات مجلس عروسیتان اضافه کنید .

۵– پارکینگ اتومبیل تالار

توجه داشته باشید که تالار و یا باغ تالاری که می خواهید مراسمتان را آنجا برگزار کنید حتما پارکینگ برای اتوموبیل مهمانان داشته باشد .

اگر که مراسمتان در خارج شهر است حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید . چرا که اکثر مهمانان شما علاقه ای ندارند که مدت زیادی را به دنبال جای پارک و در نهایت نگران اتومبیل باشند .

.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.