Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
اهداف روابط ازدواج|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

اهداف روابط ازدواج

آیا می دانید هزاران نفر دیگر شادتر شده اند و دیگران آن را انجام می دهند؟ البته، بسیاری از مردم نمی کنند و به طلاق پایان می دهند، اما این به این دلیل است که اهداف روابط ازدواج، ارتباطات و دوباره گروه بندی را تعیین نمی کنند.

در واقع، ازدواج می تواند به همان اندازه ساده به عنوان ۱-۲-۳ باشد و شما می توانید مسیر خود را برای سعادت زناشویی پیدا کنید، و اعمال خرد عملی را در عمل انجام دهید.

این تلاشها، هرچند کوچک به نظر میرسد، همراه با برخی از تواناییهای شما، میتواند پاداش داشته باشد.

مرحله ۱: اهداف روابط ازدواج خود را با برنامه ای تنظیم کنید و جزئیات را دوست داشته باشید! در هر روابط ازدواج یا در غیر این صورت، جزئیات برای شما مهم است. اقدامات خاص شما چیست؟ آیا قصد دارید به قدمت یا تعطیلات تمرکز کنید؟

آیا شما یک بار در هفته، و یا تعطیلات دو بار در سال و یا برنامه های دیگر؟ آیا شما همسر خود را با کمک به انتخاب لکه ها می گیرید؟چگونه دیگران را در زندگی خود درگیر خواهید کرد که این اهداف برای روابط ازدواج شما مهم است؟

برای رسیدن به این اهداف روابط ازدواج چه باید کرد؟ آیا شما نیاز به یک بچه نگهدار پشتیبان دارید؟ آیا شما دارایی دارید؟ چقدر از سرمایه گذاری می خواهید ازدواج کنید؟

چه کسی در حلقه شما مایل است در برنامه های خود سرمایه گذاری کند؟این به عنوان ایجاد اسرار خود را به طرح کسب و کار ازدواج نگاه کنید. اول، در مورد چیزهایی که می توانید به خوبی انجام دهید، واقع بینانه و ارزشمند نیست.

اگر می خواهید همسرتان را در مورد برنامه هایی که برای ازدواج دارید متقاعد کنید، چیزی را پیدا کنید که باعث پرشوری شما می شود. خودتان را مجبور نکنید همسر بهتر باشید – فقط کاری را که شما از انجامش لذت می برید انجام دهید.

مرحله ۲: ارتباط برقرار کنید! با روشهایی که با همسرتان ارتباط برقرار می کنید خلاق باشید – یک ایمیل ارسال کنید، یک یادداشت بنویسید،

آن را روی یک چسبناک قرار دهید، دوستان همسر خود را بگویید، نامه ای را در پست بگذارید، جلسه چت را شروع کنید. هر آنچه که انجام می دهید، از تمام منابع موجود برای شما استفاده کنید و فقط ارتباط برقرار کنید.

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

همسر خود را یک نام نامناسبی قرار دهید. نام باید به همسرتان خوشایند باشد. شاید فکر کنید که مشخصه ای برای تبدیل شدن به یک نام – “سوسی بیکر”، “گل”، “آفتاب”، “مودار”، “شاهزاده جذاب”.

این شروع یک مرحله جدید ارتباط تنها بین دو نفر از شما است. بگذارید دیگران این نام ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. همه اینها پیوند ازدواج شما را ایجاد می کند.

مرحله ۳: دوباره گروه همیشه ارزیابی کنید که چگونه برنامه های شما کار می کنند. بیا با یک برنامه خروج – نه، خروج از ازدواج شما نیست.

خروج از یک هدف اگر هدف شما نتایجی را که شما انتظار داشتید به شما نشان نمی دهد، برنامه پشتیبان گیری شما چیست؟ چه منابع شما نیاز به تغییر به طرح پشتیبان گیری؟

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است