Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

“دعوا با همسر؛ این موارد را جدی نگیرید!”

در دو مقاله قبل به ۷ مورد از ” مواردی که در دعوا با همسر نباید جدی گرفت ” پرداختیم حال می خواهیم ۲ مورد دیگر را بیان کنیم و این مقاله را به اتمام برسانیم امیدواریم مطالبی که در اختیار شما قرار داده ایم برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد  .

پس لطفا ما را همراهی کنید .

  • به دیگران نگاه می‌کند

درست است که شما ازدواج کرده‌اید اما هنوز هم یک آدم زنده هستید، پس طبیعی هست که کنجکاو باشید یا حتی به طور غیر عادی دیگران را نگاه کنید.

اگر متوجه شدید که همسر شما در حال نگاه کردن به فرد دیگریست، عصبانی نشوید. تنها در صورتی باید احساس خطر کنید که نگاه‌های او ادامه‌دار شود یا این که رفتار عجیب دیگری در مورد آن شخص از خود نشان دهد ..

  • او بهترین گزینه برای ازدواج شما نبود

ممکن است بعد از ازدواج به یاد عشقها یا خواستگارهایی که در زندگیتان داشته‌اید، بیافتید . ممکن است یکی از نظر مالی بهتر بوده باشد و دیگری از نظر قیافه و … اما اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم، هیچکس کامل نیست . انتظار نداشته باشید که شریک زندگی شما هم همه چیزهای خوب را با هم داشته باشد . اگر کمبودی در همسرتان دیدید ، با گفتگو سعی کنید که برطرفش کنید . یک رابطه زمانی زیبا خواهد بود که شما به کمک هم بتوانید ایده‌آل‌ هایتان را بسازید .

عشق و محبت میان مادرشوهر و همسرتان را بپذیرید و آن را به رسمیت بشناسید. آنها مادر و فرزند هستند و باید عاشقانه یکدیگر را دوست بدارند و این دوست داشتن‌شان را ابراز کنند..

بیشتر بخوانید  : بهترین دفتر ازدواج شیک در غرب تهران 

این عشق و محبت از چشمه‌ای دیگر جاری می‌شود و چیزی از سرچشمه عشق و محبت میان شما و همسرتان کم نمی‌کند.

پذیرفتن و نشان دادن همین موضوع تا حدود زیادی مشکلات میان شما و مادرشوهرتان را حل خواهد کرد.

ارسال یک نظر

*

ایمیل شما فقط برای مدیریت قابل دیدن است

Call Now Buttonتماس با ما