Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
جنت آباد گاندی
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

۶ چیز آسان برای انجام دادن برای ازدواج بهتر

شما با عشق زندگی خود ازدواج کردید و انتظار میرفت که با خوشحالی بعد از آن زندگی کنید. این رویا بود، اما اگر ازدواج شما مانند ۹۹٫۹۹ درصد دیگر از ازدواج باشد، به نظر نمی رسد.

امیدوارم که شما تا به حال برخی از زمان های خوب در طول راه. چیز خوبی در مورد زندگی این است که تا زمانی که هنوز تنفس می کنید، چیزهایی می توانند بهتر شوند.

فقط به این دلیل که شما از دست داده اید، این بدان معنی نیست که شما باید بمانید. اگر ازدواج شما جایی نیست که می خواهید آن را بهتر کنید. در اینجا ۶ چیز آسان برای انجام دادن ازدواج بهتر است.

قبل از صحبت کردن فکر کنید به نظر می رسد بسیار ساده است اما گاهی اوقات سخت است. مشکل این است که به دلیل ناکامی های ساخته شده زوج ها با کلمات خود منفی تر از مثبت هستند.

به جای گوش دادن به یکدیگر، شما عادت خواهید کرد به قطع کردن یکدیگر با اظهارات و انتقادات سارقین. خوشبختی با خسارت های جایگزین جایگزین می شود و هر کدام به رابطه شما آسیب می رساند.

مثل شبیه کردن یک قلم در قلب شما و قبل از اینکه آن را بدانید، تمام عشق از بین رفته است. اطمینان حاصل کنید که کلمات خود را کنترل می کنید قبل از اینکه بیشتر به رابطه خود آسیب برسانید.

مقاومت در برابر تلاشی که باید انجام دهید. می دانم این یکی دشوار است به خصوص اگر همسر شما کوچک و بی پروا باشد.

با این حال، شما باید تصمیم بگیرید که چه میخواهید. آیا می خواهید زندگی خود را بهبود بخشید یا حتی با همسر خود همسرتان را بهبود ببخشید؟ من نمیدانم شما باید یک کابینت باشد که همسرتان در سرتاسر شما راه می رود.

با این حال، نیازی به پاسخ دادن به هر موضوع نابالغ و احتمالا نابالغ وجود دارد که همسر شما انجام می دهد. شما باید به خاطر بهبودی زندگی خود، بالغ شوید. به جای انتقام بودن، احترام گذاشتن.

در اقدامات خود هدفمند باشید بهبود ازدواج شما بدون برنامه ریزی و هدف نخواهد بود. این مرحله بعدی ازدواج خود را به عنوان مهمترین دورۀ زندگی خود در نظر بگیرید.

آینده شما بستگی به سال یا دو سال آینده دارد، بنابراین نه تنها به عقب برگردید و منتظر بمانید که چطور اتفاق می افتد. شما می توانید بعدا اتفاق بیافتد اما برنامه ریزی طول می کشد.

چه چیزهایی می توانید برای  همسرتان انجام دهید که زندگی شما را بهتر می کند؟ برخی از زمان ها را کنار بگذارید و حداقل یک بار در هفته به این سوال فکر کنید.

شما شگفت زده خواهید شد که چگونه برنامه ریزی برای بهبود ازدواج شما در واقع موجب ازدواج بهتر خواهد شد.

تاثیرات بد از ازدواج خود را حذف کنید. مردم، چیزها و رفتارهایی وجود دارند که تأثیر منفی بر رابطه شما دارند. ممکن است زمان خوبی برای پیدا کردن آنچه که در ازدواج شما وجود دارد و شروع به از بین بردن آن از رابطه شما.

این می تواند فردی باشد که دائما باعث ایجاد اصطکاک میان شما یا عادت هایی مانند هزینه ها، تعطیل کردن با دوستان و یا صرف وقت زیاد برای تماشای T.V.

این بسیار آسان است که به تشخیص آن چیزهایی که سطح تنش در خانه و زندگی را افزایش می دهد.

شروع به کاهش آنها و زندگی خود را تقریبا بلافاصله، به طور پیش فرض بهبود می بخشد.

مقاومت در برابر ازدواج خود را با دیگران مقایسه کنید. به زوج های دیگر نگاه کنید و آرزو کنید روابط شما شبیه به خودشان باشد.

مشکل این است که شما واقعا نمی دانید که زندگی آنها چطور است. اگر شما واقعا ازدواج کرده اید، ممکن است از آن پشیمان شوید.

می تواند خیانت، سوء رفتار ذهنی یا عاطفی، بی توجهی و یا آنها می تواند به طلاق می شود. به جای تمایل به زندگی دیگران، شما باید زمان و انرژی خود را صرف ساختن زندگی خود کنید.

ازدواج کامل نیست و ازدواج شما هرگز نخواهد بود. با این حال، این به این معنا نیست که شما باید برای زندگی متوسط ​​تصمیم بگیرید. شما باید تلاش کنید که بهترین ازدواج شما و عشق زندگی شما داشته باشد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.