Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

سیاستهای_زنانه

قدردانی از اعمال و رفتار مرد زندگیتان، درست مانند داروی سحرآمیز و پنهانی عشق، عمل می‌کند و این کار، او را در ادامه دادن صلح با شما، پایدار نگه می‌دارد

#همسرانه

“اگه می‌خواهید همسرتات عاشق شما باشد…!”

🔹 شما باید خیلی راحت بگویید كه من به دلیل مشكلاتی كه باعث آن شدم، معذرت می‌خواهم…

🔸 در هر رابطه‌ای، این بهترین شكل معذرت خواهی است. اصلا مهم نیست شما چقدر مقصر هستید. حتی اگر چهارده درصد تقصیرها گردن شماست؛ برای آن قسمت معذرت‌خواهی كنید.

🔹 ازدواج وقتی خوب پیش می‌رود كه حداقل یك نفر بتواند معذرت‌خواهی كند …!

✅ غرور داشتن در زندگی زناشویی، اصلا چیز قابل قبولی نیست. معذرت‌خواهی در نهایت روح بزرگ شما را نشان و حس بهتری به‌زندگی‌تان می‌دهد.

“صمیمیت با همسر، بدون صرف هزینه!”

🔹 ازدواج‌ها اغلب با یک حال خوب شروع می‌شوند. دوست داشتن، دوست داشته شدن و رسیدن به فردی که پسندیده‌ایم یا به دلمان نشسته، شور و هیجانی ایجاد می‌کند که به زندگیمان عطر و رنگ می‌بخشد.

تجربه چنین شور و هیجانی نه تنها حال خود ما که حال اطرافیان را هم خوب می‌کند.

🔸 زن و شوهرها به تجربه می‌گویند این حال خیلی خوب تا ابد ماندگار نیست و بالاخره یک روز همه چیز معمولی می‌شود.

در ادامه راهکارهای ساده‌ای معرفی می‌کنیم که با استفاده از آنها، بدون آن که هزینه زیادی صرف نمایید، می‌توانید زندگی صمیمانه‌ای برای خود و همسرتان در ازدواج تان بسازید.

۱ ارتباط موثری با همسرتان برقرار کنید:

شاهراه رسیدن به صمیمیت، توانایی برقراری ارتباط موثر با همسر است. اگر سعی کنید به همسرتان و نیازهایش توجه کنید، آن چه می‌گوید را درست و کامل بشنوید، در برابر انتقادهایش به سرعت موضع دفاعی نگیرید و هنگام بروز مشکلات و سوءتفاهم ها فقط وی را مقصر و مسئول ندانید. بخش بزرگی از راه رسیدن به صمیمیت با همسرتان را پیموده اید.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.