Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و عروسی در تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
ازدواج شاد | دفتر عقد و ازدواج شیک | غزب تهران | پیوند مهر افزا

۳ نکته برای ازدواج شاد

ما همه، با اعتقادات خاص درباره ازدواج، به بلوغ می رسیم. برخی از ما نمونه هایی از ازدواج های شاد را دیده ایم. در حالی که دیگران خیلی خوش شانس نیستند.

حتی اگر الگوهای زندگی زناشویی ما در زندگی نمونه هایی از ازدواج سالم و شاد نباشد، ما به زندگی ازدواج ناخوشایند یا دادگاه طلاق محکوم نمی شویم.

ازدواج می تواند دشوار باشد، گاهی اوقات حق چالش برانگیز! “ازدواج به بیبر” یا “پدر بهترین ها را می داند” ازدواج واقعیت نیست این ها ازدواج های متفاوت زمان بوده اند، اگر هم وجود داشته باشد.

ازدواج های امروز، قسمت های بیشتری از جنبش های ۴۰، ۵۰ و ۶۰ ساله را تشکیل می دهند. این امر برای ازدواج خودمان غیرمنصفانه خواهد بود تا به نمونه هایی از این قبیل به جز مواردی از یک زمان ساده تر نگاه کنیم.

ازدواج شاد، در جهان امروز، چیزهای بیشتری را در تلاش برای جدا کردن آنها از خود نشان می دهد. شغل های جداگانه، خانواده های مخلوط، تفاوت های رشد کودک، مسائل مالی، فقط برای نام چند. همه آنها در درز های ازدواج پاره می شوند.

ممکن است در شرایط فعلی فرهنگی، یک ازدواج شاد باقی بماند. اگر واقعا میخواهیم یک ازدواج رضایتبخش داشته باشیم که آزمون زمان است، هر دو نفر باید ازدواج خود متعهد باشند.

من یک مشاور ازدواج نیستم سه راهنمایی من از ۳۰+ سال ازدواج من به همان مرد مشهور می آید.

  1. همسر ما در ازدواج باید در زندگی ما # ۱ باشد. این نکته نادیده گرفتن این نکته است و تمرکز بر روی فرزندان ما به عنوان اولویت اصلی و یا حرفه های ما است. بسیاری از خانواده ها مخلوط شده اند. والدین ممکن است احساس کنند نیاز دارند فرزندان خود را از محل ازدواج قبلی خود در جایگاه # ۱ قرار دهند. این می تواند از احساس گناه در مورد شکست قبلی ازدواج باشد. این می تواند عدم اتصال به همسر فعلی باشد. به هر دلیلی ممکن است این دستورالعمل برای یکی دیگر از ازدواج ناکام باشد. ازدواج ما باید خورشید در منظومه شمسی خانواده ما باشد. کودکان سیاره هایی هستند که در اطراف این خورشید قرار دارند. بعضی روزها، اگر ما والدین موفق باشیم، فرزندان ما سیستم منظومه شمسی ما را برای ساختن یکی از آنها ترک خواهند کرد.

در بسیاری از مراسم عروسی ما، ما وعده داده ایم که یکدیگر را دوست داشته باشیم و همهی دیگران را ترک کنیم.

این می تواند به این معنی باشد که افراد دیگری که ممکن است بخواهند ما را از شرکای ازدواج ما دور کنند، با یک روابط. یا ممکن است به معنای وسوسه باشد که به دیگران مانند پدر و مادر، خواهر و برادر، دوستان، شغل یا هر چیز دیگری که ممکن است موقعیت ما در شریک زندگی ما را تهدید کند، مانع شود. شوهرم و آشنایانم که همسر خیلی نزدیک به خانواده اش است و دوست دارد که اغلب با آنها سفر کند، شوهرش را به تنهایی و یا شرکت در برنامه های سفر که نمی خواهند درگیر شود.

ازدواج آنها در حال حاضر خیلی سنگین است. این احتمال وجود دارد که به این طریق باقی بمانند تا زمانی که متعهد شوند ازدواج خود را در # ۱ در زندگی خود قرار دهند.

  1. همسران ما را مانند ما دوست داریم درمان کنیم. قانون طلایی نهایی! من متوجه شدم که اگر من می خواستم که همسر من بیشتر دوست داشته باشد، ابتدا باید دوست داشتنی تر باشم. اگر من می خواستم که شریک زندگی من کمتر بحث انگیز باشد، اول باید اول این راه و غیره این یک معجزه معجزه در ازدواج ما بود. وقتی شروع به تمرکز در مورد درمان او کردم، همانطور که می خواستم رفتار کنم، شگفت انگیز بود که چگونه همه چیز تغییر کرد. شاید، به این دلیل بود که من ابتدا تغییر کردم.
  2. ارتباط می تواند یک ازدواج را ایجاد یا شکست دهد. همه ما الگوهایی از ارتباطات را در زود هنگام ازدواجمان تعیین می کنیم. انتخاب ما این است که چه الگوی ارتباطی وجود دارد. من خوشبختم که شوهرم، نه تنها عشق من، او بهترین دوست من است. ما اغلب در طول روز صحبت می کنیم. ارتباطات ما نه تنها در مورد رویدادهای جاری و یا کودکان است. آنها درباره اینکه چگونه در مورد چیزهایی که در دنیای ما اتفاق می افتد صحبت می کنیم. بسیاری از افراد در حلقه ای که فقط درباره فرزندانشان صحبت می کنند گیر کرده اند. هنگامی که بچه ها لانه را به پرواز درآورده اند می توانند زندگی را برای ازدواج تهدید کنند، اگر این تنها چیزی است که مشترک آنهاست.

حفظ یک ازدواج دوستانه می تواند، در برخی موارد، به چالش کشیدن باشد.

این همیشه خورشید درخشان زندگی ما نیست. اگر ما متعهد به کار در آن باشیم، می تواند رشد کند و به رابطه ای دوست داشتنی و گرم برای هر دو مردم لذت ببرد. آیا این چیزی نیست که ما برای آن تلاش می کنیم؟

Write a comment:

*

Your email address will not be published.