Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
خوشبختی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا | قد و ازدواج

آیا خوشبختی انتخاب شماست؟

آنچه که همه در زندگی خود تجربه می کنند.افراد به دنبال خوشبختی در طول زندگی خود هستند،اگر از یک نفر ۱۰۰ نفر از تعریف شادی و خوشبختی از خود بپرسید، پاسخ های متنوعی خواهید یافت:

بودن با همسر یا فرزندانتان؛ داشتن شغل موفق؛ دستیابی به یک رویا بزرگ آنها؛ جمع آوری شمعی از اموال دارایی؛ قادر بودن در یک خانه بزرگ و گران قیمت زندگی می کند؛

ایجاد یک مقدار زیادی پول در بانک؛ خرید این ماشین لوکس یا ورزشی که همیشه از داشتن آن رویای خوابیده است؛ سفر به هر جا که می خواهید بروید انجام آنچه آنها می خواهند انجام دهند، و غیره.

در حالی که این چیزها مطمئنا ما را خوشحال می کند، در یک لحظه چشم می توانند از ما دور شوند، زیرا همه آنها موقت هستند. پس آیا این بدان معنی است که خوشبختی ما نیز از بین می رود؟

به عنوان انسان، ما قطعا غم و اندوه را در از بین بردن هر یک از موارد فوق ذکر خواهیم کرد.

همه ما در طول زندگی خود چیزی را گم کرده ایم که ما قدردانی و مجبور به مقابله با احساسات ما شده ایم، اما خوشبختی خود را از دست دادید؟

شادی به شما احساس لذت زیادی، رضایت و شادی میدهد. یک فرد شاد، یک فرد مثبت است که نگرش مثبت دارد که از داخل آنها منتشر می شود.

مردم معمولا تصمیم می گیرند که با یک فرد شاد به جای شخص ساده و بی اندام صحبت کنند، زیرا فرد خوشحال آنها را بالا می برد و باعث می شود آنها احساس خوبی داشته باشند؛

به نظر می رسد نزدیک بودن آنها اجازه می دهد که شادی را از بین ببرند. اما در مورد فردی که فقط از دست رفته رنج می برد و زمان دشواری در دست گرفتن آن است؟

آیا آنها حق ندارند درد خود را احساس کنند؟ آیا در این زمان احساس خوشحالی نمیکنید؟

قطعا هنگامی که تراژدی یا ناامیدی به راه ما می آید، ما بعضی از زمان سختی را تجربه خواهیم کرد.

در حقیقت، لازم است که این کار را برای مدت کوتاهی انجام دهیم تا به اعمال نفوذ و تحریک احساسات ما در زیر فرش برویم. اما آیا این بدان معنی است که ما نمی توانیم در وضعیت شادی هم باشیم؟

در واقع، خوشبختی یک وضعیت داخلی آگاهی است. این چیزی است که ما هر روز را انتخاب می کنیم. این ارتباطی با شرایط موجود در زندگی ما یا آنچه که در محیط ما اتفاق می افتد ندارد.

این وضعیت داخلی خوشبختی ما را به هیچ وجه خوشحال نمی کند، فقط به این دلیل که انتخاب می کنیم. و همیشه انتخاب شما این است که آیا خوشحال هستید یا نه.

شما وارد این زندگی پر از خوشبختی، بیان عشق می شوید، اما اگر به ذهنیت مبتنی بر ترس برسید، شادمانی را که قبلا در درون شما وجود دارد را پوشش می دهید.

شادی شما این است که شما واقعا هستید، خود واقعی هستید. این هویت با اموال، روابط، دستاوردها و حتی خود فیزیکی شما هویتی ندارد.

خوشبختی شما وضعیت درونی شماست که درون شما به دنیا آمده است و همیشه در محدوده درونی آگاهی شما وجود دارد.

شما البته می توانید آن را نادیده بگیرید و دیدگاه جهان را در مورد آنچه شادی می پذیرید بپذیرید، اما چیزهایی که بر روی آن نشسته اید، به راحتی می تواند ناامید کننده باشد،

از بین برود، محو شود یا حتی از زندگی شما ناپدید شود. به آن اینگونه نگاه کن. وضعیت داخلی شادی خود را به عنوان یک کیک و ملکات ملموس، دستاوردها و روابط خود را به عنوان یخ زده در کیک ببینید.

یخ زدگی به کیک خیلی بیشتر می افزاید، اما کیک ماده ای واقعی است.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.