Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
آن‌چه که پیش از حضور در دفتر ازدواج پیوندمهرافزا باید بدانید! - سفره عقد و دفتر عقد و ازدواج پیوندمهرافزا

آن‌چه که پیش از حضور در دفتر ازدواج پیوندمهرافزا باید بدانید! سفره عقد و دفتر عقد و ازدواج پیوندمهرافزا

یگانه پیوند آسمانی که بر روی زمین بسته می‌شود ازدواج است. به دفتر ازدواج پیوندمهرافزا خوش آمدید. پیشاپیش برای شما زندگی مشترکی مملو از سلامت و سعادت را آرزومندیم و وظیفه‌ی خود می‌دانیم که در این مسیر با تمام توان در کنار شما عزیزان باشیم.

یاران مهربان! یادآوری می‌کنیم که بنا بر وظیفه‌ی دفترخانه‌های رسمی در توضیح شروط عقد، دفتر ازدواج پیوندمهرافزا مسایلی را که در اکثر موارد از سوی زوج‌های در حال ازدواج سوال می‌شود صرفاً جهت آگاهی بیش‌تر شما تقدیم حضورتان می‌کند و اطمینان دارد که با عنایت و دقت شما، مفاهیم مندرج در این سوال و جواب‌ها (که اغلب جنبه‌ی حقوقی دارد)، موجب سوءتفاهم یا ایجاد هراس‌ بی‌مورد در ذهن زوج‌ و زوجه‌ی گرامی نخواهد شد، چرا که معتقدیم که قانون پیوندمهرافزا بهترین و برترین قانون در عالم هستی می‌باشد و صاحبان پیوندمهرافزا به هیچ قانون دیگری نیاز پیدا نخواهند کرد!

عروس خانم و آقا داماد! پیش از آغاز زندگی مشترکتان لازم است از وظایف شرعی و حق و حقوقی که زوج و زوجه (مرد و زن) در طی یک عمر زندگی مشترک نسبت به یک‌دیگر خواهند داشت ابتدا به صورت کامل مطلع شده و در صورت توافق آن‌ها را بپذیرید. در گام نخست و تا حد امکان، با زبانی ساده به توضیح شروط ضمن عقد که درک آن توسط زوج و زوجه ضروری می‌باشد به صورت پرسش‌ و‌ پاسخ‌هایی که اغلبِ زوج‌های جوان به صورت مکرر از دفتر ازدواج آیین پیوندمهرافزا سوال می‌کنند می‌پردازیم.

ورود به انجمن : peyvandemehrafza.com