آرایش عروس

آرایش عروس – دانستنی های آرایش عروس

آرایش عروس یکی از مهمترین قسمت های عروسی است در حدی که عروس ها چند ساعت از روز عروسی را در آرایشگاه مورد نظر خود سر می کنند. برای آرایش عروس مراحل مختلفی را انجام می دهند که در ادامه باهم بررسی می کنیم.

پاک سازی پوست

پاکسازی پوست و زیرسازی برای آرایش روس معمولا یک هفته تا یک ماه قبل از عروسی انجام می شود تا برای داشتن آرایش عروس خوب آماده شده باشید.

برای اینکه زمان زیادی نگذره و سلول های مرده از نو روی پست ایجاد نشود معمولا یک هفته قبل از عروسی مجددا این کار تکرار میشه تا پوست کاملا آماده بشه.

اپیلاسیون

معمولا به صورت کامل انجام میشه ولی برای آرایش عروس اول به صورت کامل انجام میدن و نزدیک عروسی به همراه زیر سازی، اپیلاسیون موضعی هم انجام میشه!

شنیون عروس

شینینون یا همان آرایش موی عروس حرله بعدی می باشد. برای آرایش عروس، آرایشگر شما مدل شینیون شما را نسبت به رنگ پوست بلندی گردن و پهنای پیشانی همچنین میمیک صورن و چاقی و لاغری اندامتون به شما پیشنهاد میدهد.

برای آرایش عروس از انواع شینیون های باز، جمع، حرارتی، ساده و غیره انجام می شود که بسته به نوع آرایش شما انتخاب می شود برای مثال برای آرایش اروپایی از شینیون های ساده و برای آرایش های هندی از شینیون حرارتی برای آرایش عروس استفاده می شود.

این انتخاب ها به صورت قطعی نیستند و همانطور که در بالا گفتیم، آرایشگر شما با توجه به برخی مسایل چند مورد آرایش عروس را به شما پیشنهاد می دهد که شما می توانید یا آنها و یا مدل انتخابی خودتون رو برای آرایش عروس شب عروسی خودتون انتخاب کنید.

آرایش عروس

کاشت مژه عروس

این مورد یکی از تخصصی ترین ها برای آرایش عروس به شما می آید و دارای بخش های زیر است:

مژه تکی

کاشت مژه تکی معمولا از موی انسان یا سمور ا سایر حیوانات استفاده می شود. برای اکستنشن موها معمولا موی حیوانات را به شما توصیه نمی کنیم و به دلیل استریل نبودن و ایجاد اگزمای پوست معمولا آرایشگاه عروس ها به‌خاطر اعتبارشون هم که شده استفاده نمی کنند.

مژه سه بعدی

مژه سه بعدی از دسته از دسته مژه های مصنوعی به شمار میرود و بلند بودن طول ان از شاخصه های آن است.

استفاده از این نوع مژه نیاز به ریمل ندارد.

گریم صورت

گریم صورت بسته به هزینه، فصل و رنگ صورت شما انجام می شود برای مثال در آرایش های اروپایی اگر در فصل گرما با پوستی سبزه باشید به شما آرایش عروس ساده به همراه شینیون ساده می آید ولی آرایش عروس شما در زمستان باید پوستتون رو روشتن تر نشون بده تا در فیلم برداری عروسی و عکاسی به مشکل بر نخورید.

کاشت ناخن

این قسمت کاملا سلیقه ای می باشد و بسته به درخواست شما درست نی شود. شما می تواند از میان مدل های کاشت ناخن مدل مجلسی، نگین دار، طوری، مات، شیطونی و بسیاری مدل دیگری که وجود دارد، مدل دلخواه خود را انتخاب کنید ولی دقت داشته باشید که تمام آرایش عروس از شنیون و ناخن گرفته تا لباس عروس و دسته گل عروس باید همگی باهم ست شوند!

تاج عروس

تاج عروس معمولا در بسیاری از کشور ها مانند کشور ما استفاده می شود و زیبایی خاصی به آرایش عروس شما می دهد. این تاج ها در مدل های تاج عروس ژله ای ، تاج عروس نقره ای ، تاج عروس طلا ، تاج عروس با نگین های قیمتی و غیره وجود دارند که معروف ترین برند تولید کننده این تاج ها در جهان سواروفسکی است.

به دلیل بالا بودن قیمت این تاج ها معمولا کمتر کسی به سفارش این تاج ها اقدام می کند و بیشتر این تاج ها اجاره داده می شوند.

باید برای آرایشگاه عروس خود بسیار دقت کنید و برای جلوگیری از هرگونه اتفاق ناگوار، اول به صورت امتحانی برای برخی کار ها مانند کاشت ناخت و غیره نزد این افراد بروید تا با کیفیت کار آنها آشنا شوید و ریسک کارتون بسیار پایین بیاد و در آخر عروسی خوب، شاد و رابطه ای سرشار از دوستی و مهبت را براتون آرزومندیم.