Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
آرایش اروپایی | دفتر عقد و ازدواج شیک | غرب تهران | پیوند مهر افزا

آرایش اروپایی عروس

آرایش چشم

آرایش اروپایی معمولا روی چشم بسیار کار می کنند چون چشم بخش اصلی کار آرایشگر است که آرایشگر با توانایی های خود در آرایش اروپایی باید بتواند گیرایی خاصی به چشم ها بدهد .

رنگ مو در آرایش اروپایی

رنگی که برای موهایتان انخاب می کنید باید با رنگ پوستتان و نوع آرایشتان تناسب داشته باشد.

برخی از خانم ها بر این باورند که اگر رنگ روشن انخاب کنند باعث می شود سنشان از چه که هستند بالاتر نشان داده می شود.

ولی این یک باور اشتباه است در اروپا همه خانم ها رنگ بلوند دارند در صورتی که هیچ یک درباره آنها این گونه نمی گوید در انتخاب رنگ مو یا باید دو رجه روشن تر از رنگ پوستتان انتخاب کنید یا دو درجه تیره تر .

تاثیر رنگ بلوند در عکاسی حرفه ای

استفاده از رنگ های روشن برای عروسی، علاوه بر اینکه تغییر فاحشی در چهره ی شما ایجاد می کند؛ باعث می شود عکس های زیباتری نیز داشته باشید.

چرا که موهای بلوند به دلیل ایجاد سایه های روشن و تیره، به حجم موی شما بُعد می بخشد و در عکاسی حرفه ای با استفاده از نورپردازی مدل موی شما زیباتر دیده می شود.

آرایش لایت

همان طور که پیش تر گفته شد، امروزه آرایش اروپایی معنایی مترادف آرایش ساده به خود گرفته است. آرایشی که امروزه آرایشگران ما از آن به عنوان آرایش لایت نام می برند.

نحوه ی اجرای صحیح این نوع آرایش بسیار دشوار تر از آرایش های معمول ایرانی است به همین دلیل به هنرمندی و چیره دستی بسیاری نیاز دارد.

در آرایش اروپایی چهره عروس تغییر فاحشی نکرده است ولی بسار جذاب تر به نظر می رسد که این نوع آرایش اگر به خوبی انجام شود هنر دست آرایشگر را نشان می دهد .

در آرایش های لایت تاکید بر سادگی و به هم نزدن ترکیب چهره است. چرا که سال ها بعد در آلبوم عروسی می توان چهره ی خود فرد را بدون رتوش و رنگ و لعاب اضافی تشخیص داد!

شینیون عروس اروپایی

بدون تردید، مو به عنوان یکی از عناصر زیبایی چهره ی خانم ها شناخته می شود.

در فرهنگ ایرانی موی بلند زیبایی چهره ی زن را چند برابرمی کند و اصولا موهای بلند یکی از ابزارهای لوندی زنان به شمار می رود.

در اغلب شینیون های ایرانی، موها در پشت سر جمع می شود و با یک تاج یا گل سر زینت داده می شود.

در چنین حالتی تفاوتی در کوتاهی یا بلندی مو وجود ندارد، چرا که برای موهای کوتاه هم می توان از موهای تزئینی استفاده کرد. اما در اغلب آرایش های اروپایی موها به صورت باز شینیون می شود.

از زیبایی مو به طور کامل استفاده می شود و در حالت باز و با استفاده از تاج گل های طبیعی یا تاج عروس ها به مو شکل و حالت داده می شود.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.