Open/Close Menu دفتر تشریفات عقد و ازدواج در غرب تهران، سفره عقد پیوند مهرافزا اولین مجموعه رسمی عقد در ایران شماره ثبت 37102
آداب تشریفات مراسم عروسی|دفتر عقد و ازدواج شیک در غرب تهران پیوند مهر افزا

آداب تشریفات مراسم عروسی

عروسی در حال آمده شدن است و مراسم تقریبا در اینجا است. چندین چیز وجود دارد که باید در موردآداب تشریفات مراسم عروسی به یاد داشته باشید.

۶ لیست زیر را برای ۶ امتیاز مفید که هر یک از عروس ها هرگز نباید فراموش کنید، بخوانید.

قوانین و آداب مراسم عروسی شما

۱٫) همیشه لبخند بزن همه چشم ها بر مهمان افتخار عروس هستند. پس لبخند بزنید، می خواهید یک تصوری پایدار برای خانواده و دوستان خود بگذارید.

۲) به یاد داشته باشید کلیه مراسم ضبط شده است. بسیاری از عروسها ویدیو را بعدا وحشت می بینند، زیرا میهمانی عروسیشان خسته کننده است.

بدتر از آن، آنها دهان کلمات برای مهمانانی که نشسته اند. اطمینان حاصل کنید که شما مراسم را بدون توجه به خود جلب می کنید.

۳) اطمینان حاصل کنید که شما در آداب تشریفات مراسم عروسی خود را نگه دارید. اگر شما میزبان افتخار هستید، مطمئن شوید که می دانید جایی که حلقه جواهرات در همه زمان ها است. بدانید زمانی که قطار عروس را تنظیم کنید تا بتواند راحت حرکت کند.

اگر متوجه قطار درهم و برهم شوید، آن را به آسانی تعمیر کنید. عروس و داماد از شما قدردانی می کنند.

۴) اگر شروع به احساس ضعف دارید، گام به بیرون بگذارید و بنشینید. هیچ کس نمی خواهد شما را برای اولین بار در طول مراسم در حال سقوط ببیند.

برای جلوگیری از غش کردن، به آرامی و عمیق نفس بکشید. به یاد داشته باشید زانوهایتان را هرگز قفل نکنید مهمتر از همه، حفظ هیدراته، به خصوص اگر بعد از ظهر گرم است.

۵٫) اطمینان حاصل کنید که برای دیدار با چشم عروس هر اغلب. او از طرف دوستان نزدیکش نیاز به حمایت اخلاقی دارد. این امر در طول مراسم عاطفی مفید خواهد بود.

۶٫) درک کنید که در مراسم ممکن است برخی آداب تشریفات مراسم عروسی جالب وجود داشته باشد.

این شامل روشنایی شمع، شکستن شیشه، ریختن شن و حتی آهنگ های خاص / اشعار است. حامی و درک. این زن و شوهر را خوشحال می کند.

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2NxU7LW

https://bit.ly/2xCA30i

Write a comment:

*

Your email address will not be published.